V. BOGDANOVIČ PRISTATĖ NAUJĄ LAIDŲ CIKLĄ IŠ PAČIOS MUAY THAI GIMTINĖS

V. BOGDANOVIČ PRISTATĖ NAUJĄ LAIDŲ CIKLĄ IŠ PAČIOS MUAY THAI GIMTINĖS

Vienas iš žymiausių Lietuvos Muay Thai trenerių, buvęs profesionalus kovotojas, „Fight Academy“ sporto klubo įkurėjas Valentin Bogdanovič pristatė naują „Road to Glory Tailandas“ laidų ciklo apie kovos menų sportą sezoną filmuotą pačioje MuayThai gimtinėje.

Laidos kūrėjas ir vedėjas Valentin Bogdanovič prieš pristatymą kalbėjo: „Labai džiaugiuosi galimybe pristatyti jau antrą „Road to Glory“ laidų sezoną, kuriuo stengiuosi populiarinti MuayThai ir kitų kovos menų sportą Lietuvoje. Noriu, kad žmonės suprastų, jog kaip ir kiekvienas sportas, taip ir kovos menai visų pirma ugdo valią, skatina ištvermę, lavina kūno judesius, degina nereikalingas kalorijas, bei, žinoma, svarbiausia siekiantiems profesionaliai sportuoti – moko pačią smugių ir kitų kovos veiksmų techniką, gynybą. Lankant MuayThai treniruotes, jūs nebūtinai turite norėti lipti į ringą, jūs galite ateiti tiesiog gerai praleisti laiką, susipažinti su šio sporto kultūra ir išmokti kovos menų veiksmų pradmenis.

„Road to Glory Tailandas“ – buvo pagrindinis mano vasaros tikslas, kuo įdomiau perteikti kovos menų sportą Lietuvos visuomenei, parodyti iš kur visa tai atkeliavo, kokia mūsų, kaip trenerių siekiamybė sumotyvuoti žmones ir Lietuvoje pradėti mylėti šią sporto šaką. Parodyti žymiausius pasaulyje kovos menų sporto klubus įsikūrusius Pukete. Vieni žymiausių ir turbūt labiausiai visiems girdėti vardai – tai „Tiger gym“, bei amerikiečių UFC kovotojų įkurtas „AKA“, bet apie juos ir visa kita plačiau jūs išvysite laidose.“

untitled_(35_of_92)

„Tai buvo iššūkis, tačiau sulaukęs pasiūlymo prisidėti prie šio projekto nė kiek nesuabejojau, – pristatymo metu kalbėjo projekto montažo režisierius ir operatorius Eimantas Genys. – Filmavimo metu buvo visko: ir šilto, ir šalto, tačiau šiandien galime pasidžiaugti, kad turime galutinį produktą, kurio Lietuvoje dar nėra buvę“.

Pristatymas pritraukė gausybę kovos menų sporto mylėtojų ir žinomų sportininkų. Į pristatymą atvyko ir pasisveikinimo žodį publikai tarė, taip pat vasarą Tailande sportavęs, Lietuvoje šiuo metu vienas žinomiausių sunkiasvorių kovotojų Sergejus Maslobojevas (prav. „Kuvalda“). Jį atlydėjo auganti tėvo pamaina – sūnus. Apie Sergėjų ir jo treniruotes bei rutiną „Sitsongpeenong gym“ plačiau išvysite jau pirmoje „Road to Glory“ laidoje. „Žmonių susirinko, net daugiau nei tikėjausi, renginys puikiai pavyko, tikiuosi, jog laidos, kaip ir pats pristatymas, susilauks dar daugiau dėmesio“ kalbėjo Valentin Bogdanovič.

Įvesk savo el. paštą ir gauk visas naujienas apie artėjančias varžybas ir renginius.