MANTAS STONKUS RADO NAUJĄ PRAMOGĄ

MANTAS STONKUS RADO NAUJĄ PRAMOGĄ

Aktorius ir humoristas Mantas Stonkus nutarė keisti savo kasdienę rutiną. Šį ketvirtadienį pirmą kartą ryžosi išbandyti naują sporto šaką – kovos menus. Šį žingsnį žengti paskatino ir treneris Valentin Bogdanovič pakviesdamas sudalyvauti „Road to glory“ laidos filmavime.

„Visą gyvenimą teko judėti, daug laiko lankiau šokius, akrobatiką, mokiausi aktorystės meną, kuris taip pat neatsiejamas su judesiu. Nesenai ypač buvau pamėgęs treniruoklių salę,  kur atiduodavau visą save, tačiau dėl projektų ir darbų gausos sportą ir aktyvų laisvalaikį teko apleisti. Labai tikiuosi vėl savo grafike rasti bent porą valandų per savaitę sportui“,- kalbėjo Mantas.

Treniruotę pradėjęs apšilimu bei tempimo pratimais Mantas džiaugėsi savimi, kad vėl pradėjo sportuoti: „Man jau patinka, aš tikrai lankysiu treniruotes ir toliau“. Pirmoje treniruotėje Mantas mokėsi kovinės stovėsenos, judėjimo techniką, kaip taisyklingai atlikti spyrius ir smūgius. Bandė atlikti kovos veiksmų kombinacijas. Treniruotės pabaigoje viską ką išmoko atidirbinėjo su treneriu ant letenų.

Treneris apie Mantą atsiliepė taip pat neblogai: „Matosi, kad Mantas nuolat judėjo, nors ir nėra sportavęs kovos menų, tačiau turi puikią judesių koordinaciją, greitai perpranta kaip atlikti pratimus, jaučia ir moka valdyti savo kūną, kas yra ypač svarbu norint tobulėti“, – kalbėjo Valentin Bogdanovič.

Nors nuolat su kolega Justinu Jankevičiumi kovoja „liežuviais“, juokaudamas paminėjo, kad jeigu būtų galimybė, žmogus kurį iškviestų į ringą būtų būtent jis, tačiau šiai dienai į ringą jis mielai liptų kaip varžybų vedėjas ar aktorius.

Baigęs pažintinę treniruotę su Muay Thai sportu Mantas buvo ypač gerai nusiteikęs ir netgi užsiregistravo tolimesnėm individualioms treniruotėms „Fight Academy“ klube. „Man tikrai labai patiko, noriu įtvirtinti, tai ką šiandien išmokau, tikiu, kad tai gali tapti mano nauju hobiu, ir taip, aš vėl noriu sportuoti.“- džiaugėsi Mantas.

Filmuotą medžiagą kaip vyko Manto Stonkaus treniruotė Jūs galėsite išvysti „Road to Glory“ trečiajame sezone per TV3play, Sport1 HD televiziją ir mieste.lt.

Įvesk savo el. paštą ir gauk visas naujienas apie artėjančias varžybas ir renginius.