MAGAS MANTAS WIZARD TAPO RINGO BERNIUKU

MAGAS MANTAS WIZARD TAPO RINGO BERNIUKU

Pasaulyje ryškiai suspindęs iliuzionistas, daugelio prestižinių tarptautinių konkursų laureatas, savo gyvenime įvairiuose projektuose bandęs šokti, čiuožti šį kartą Mantas save bando kovos menuose.

„Niekada nieko panašaus nebandžiau, kovos menų sportas, man visiškai svetimas, tačiau mėgstu iššūkius ir sutikau dalyvauti pažintinėje treniruotėje su Muay Thai sportu. Esant galimybei tenka lankytis sporto klube, dažniausiai atlieku „kardio“ treniruotes, atvykus į šį sporto klubą aplinka ir atmosfera visiškai kitokia, bet man patinka, su nekantrumu laukiu treniruotės pradžios“, – tik atvykęs kalbėjo Mantas Wizard.

Mantui treniruotę „Fight Academy“ klube vedė treneris Valentin Bogdanovič, kuris kaip įprasta ją pradėjo lengvu apšilimu, begiojimu, šiuoliukais, įvairiais pratimų deriniais. Mantui pakankamai apšilus prasidėjo raumenų tempimo pratimai. Pats Mantas užsiminė, kad jam tai viena iš svarbiausių treniruotės dalių ir tempimams skyrė ypač daug dėmesio.

Antroji treniruotės dalis – susipažinimas su Tailando boksu, išsiaiškinama kokie veiksmai galimi, kokios bendros šio sporto taisyklės. Pirmoji pamoka – kovinė stovėsena, atstumo laikymas tarp priešininko ir savęs. Antroji – kaip taisyklingai atlikti spyrius. Trečioji – rankų smūgiavimo technika ir atlikimas. Pasitreniravus ir pasipraktikavus visus veiksmus atskirai, Mantas Wizard su treneriu lipo į ringą, kur naujai išmoktas pamokas ir pratimus dar kartą atlikinėjo „ant letenų“.

„Aš ringe stoviu pirmą kartą, čia užplūsta tarsi magiška energija, tikram kovotojui reikia būti tikrai drąsiam, kadangi jis turi susikoncentruoti, ne tik kaip pačiam atlikti veikmus, tačiau kaip ir neišsigąsti ateinančių smūgių, bei juos atlaikyti. Šiai dienai aš šioje situacijoje elgčiausi, kaip tikras magas – savo priešininką tiesiog pradanginčiau, taigi treneri Valentinai, jeigu nebijai, galim stoti į kovą“,- juokaudamas savo įspūdžiais dalijosi Mantas.

Magas susipažino ir su Muay Thai atributika – jam teko pačiam pamatyti ir užsidėti „mongkol‘ą“ ir „prajat‘ą“, šiuos atributus, pagal tailandiečių tradicijas darydavo šeimos nariai, mamos, žmonos, savo artimiesiems kovotojams, kaip palaikymo ir stiprybės simbolį. Tailando kovotojai netgi turi tokį prietarą, jeigu „prajat‘as“ nukrenta lipant į ringą, tai blogas ženklas ir kovotojas savanoriškai atsisako kovoti.

Treniruotei pasibaigus Mantas atsidėkodamas už kvietimą pasportuoti  netgi parodė keletą magiškų triukų. Magijoje Mantas ne naujokas ir jo pasirodymai  tikrai verti dėmesio. Susitikimą su Mantu, jo treniruotę ir žinoma magiškus pasirodymus galėsite pamatyti „Road to Glory“ trečiajame sezone per Sport1 HD televiziją ir portale www.MIESTE.lt.

Įvesk savo el. paštą ir gauk visas naujienas apie artėjančias varžybas ir renginius.