Jurij Bulat ir Dimitrij Varats seminaras

Jurij Bulat ir Dimitrij Varats seminaras

Jurij Bulat ir Dimitrij Varats seminaras

 

Untitled-1

 

Šį šeštdienį (2016-02-13), „Fight Academy“ klube vyko seminaras su visame pasaulyje Muay Thai sporte žinomais profesionalais iš Baltarusijos – treneriu išauginusiu daug Europos bei pasaulio MuayThai čempionų Jurijuj Bulatu ir daug pasiekusiu sportininku –Dimitrijum Varats, kovotoju, visai nesenai laimėjusiu patį prestižiškiausią profesionalų turnyrą Tailande – TOP KING ir parsivežusiu čempiono diržą.

Seminaras vyko kaip treniruotė, kurios metu Jurijus kiekvienam individualiai dalino pastabas ir patarimus darant atskirus pratimus ar užduotis porose. Antra dalis – „Sparingai tarpusavyje“, kiekvienas dalyvavęs turėjo progą pasitikrinti ką išmoko su sau lygiu priešininku, drąsiausius svečiai iš Baltarusijos kvietė į ringą, kur vyko tikrų varžybų imitacija, po 1 ar 2 raundus, visiems kitiems stebint. Treneris dalino patarimus, skatino tobulėti. Trečiojoje dalyje vyko klausimai – atsakymai sportininkams aktualiomis temomis. Visas renginys – seminaras truko apie 4 valandas. Susirinkę dalyviai liko žvaliai pasportavę, išbandę kitokio pobūdžio treniruotes, sužinoję atsakymus į rūpimus klausimus.

Susirinko daug sportininkų iš įvairių Lietuvos kovos menų klubų: „Cunamis“, „K-1 Akademija“, „Remeris“, „Sinobis“, „Lotosas“, „Fight Academy“. Dėkojame svečiams, ypač Jurijui už savo sukauptų žinių ir patirties pasidalinimą su Lietuvos sportininkais.


 

 

 

Įvesk savo el. paštą ir gauk visas naujienas apie artėjančias varžybas ir renginius.