IŠ TAILANDO GRĮŽĘ LIETUVOS KOVOTOJAI RUOŠIA BOMBĄ

IŠ TAILANDO GRĮŽĘ LIETUVOS KOVOTOJAI RUOŠIA BOMBĄ

„Rad to Glory“ – tai kovos menų sportą populiarinanti laida. Dar pernai laidos kūrėjai aplankė keletą Lietuvos Muy Thai kovos menų sporto klubų:  Kauno „Titaną“, Klaipėdos „Muy Thai Imperiją“, Vilniaus „Fight Academy“, dalyvavo įvairiuose varžybuose, pristatė mums žinomus kovotojus ir taip pat augančią, imlią ir daug sportuojančią jaunąją kartą.

„Road to Glory“ šį rudenį grįžta su nauja jėga. Šią vasarą laidos kūrėjai tikrojo „Muy Thai“ vyko ieškoti į šio sporto gimtinę – Tailandą. Puketas – sala kuriame Tailando boksas ypač poopuliarus, čia yra įsikūrę begalė įvairių kovos menų ir ne tik sporto klubų iš viso pasaulio. Dalį iš jų aplankėme ir pristatysime Jums.

2015 m. Rugsėjo 8 d. 20 val. Forum Cinema Vingis (Savanorių g. 7, Vilnius) vyks didysis „Road to Glory“ Tailandas pristatymas, kuriame pamatysite tai, ko keliaudami kaip turistai paprastai neaplankysite. Žinomiausi Muy Thai sporto klubai iš arti, kovotojų rutina, pasiruošimas ir trenitruotės. Egzotinė šalis su kovos menų prieskoniu. Pamatykit tai patys, įėjimas į renginį – NEMOKAMAS.

Laidos kūrėjas, vedėjas, buvęs kovotojas o dabar treneris ir „Fight Academy“ kovos menų sporto klubo įkūrėjas Valentin Bogdanovič asmeniškai kviečia atvykti visus kurie domisi kovos menų sportais ir žadėjo pasidalinti net tik ten įgyta patirtimi, bet ir vis dar neišblėsusiomis emocijomis, įspūdžais, patarimais ar pasiūlymais ką aplankyti jeigu patys planuojate panašią kelionę,  bei atsakyti į visus Jūsų klausimus.

Įvesk savo el. paštą ir gauk visas naujienas apie artėjančias varžybas ir renginius.