Dainininkė Eglė Jakštytė ryžosi stoti į kovų ringą

Dainininkė Eglė Jakštytė ryžosi stoti į kovų ringą

Pradėjus jau trečio „Road to Glory“ sezono filmavimus, išbandyti save viena pirmųjų buvo pakviesta dainininkė, dainų kūrėja ir sparčiai kylanti Lietuviškos muzikos žvaigždė Eglė Jakštytė. Ji priėmė „Fight Academy“ kovos menų klubo mestą iššūkį.

„Man sportas nėra svetimas, stengiuosi nuolat lankytis sporto klube, kažkada netgi teko pabuvoti ir karatė treniruotėje, tačiau apie Tailando boksą, kuo jis skiriasi nuo kitų kovos menų iki šiol neturėjau aiškaus supratimo“ – sakė Eglė.

Ketvirtadienio popietę Eglė žvaliai nusiteikusi ir motyvuota visą savo energiją išlieti į bokso kriaušę praleido sportuodama Muay Thai. „Treneris Valentin Bogdanovič labai kompetetingas, sugeba paaiškinti kaip taisyklingai ir kodėl būtent taip turi būti atlikti pratimai, taip pat, visos treniruotės metu palaikė gerą nuotaiką šmaikščiai juokaudamas, pagirdamas, kad kažką darau taisyklingai. Kai sekasi, tada norisi dar labiau stengtis ir tobulėti“, – pasakojo E. Jakštytė.

6ac9a85a501218b761f1898845eafacb

Šiam sportui reikalingą atributiką bintus, bokso pirštines naudojusi pirmą kartą Eglė nepabūgo įlipti ir į ringą. Paklausta, ką iš žinomų atlikėjų norėtų iškviesti į kovą, Eglė šmaikščiai nusijuokė, tačiau nieko neįvardijo: „Svarbu kad būtų žemesnio ūgio ir turintis mažiau jėgos“.

Šį kartą ringo kampus ji išmėgino boksuodamasi su treneriu Valentinu. „Eglė labai gabi mergina. Kaip stortuojant Muay Thai pirmą kartą, jai tikrai labai gerai sekėsi. Jeigu įdėtų daugiau darbo ir pastangų, netgi galėtų tapti nebloga sportininke. Šiuo metu ši sporto šaka labai populiarėja moterų tarpe, Eglė galėtų tapti gana stipria konkurente“,- kalbėjo treneris Valentinas.
99dd716dee1d860fe125bb0d2bb33ac1

Muay Thai treniruotes išbandžiusi E.Jakštytė: „Manau, tai labiau vyriškas sportas, nors prisipažinsiu, išbandyti patiko. Suteikia adrenalino, leidžia išlieti energiją. Profesionaliai sportuoti neplanuoju, tačiau tikiu, kad čia dar sugrįšiu, bent fotosesijai tai tikrai. Labiau patinka matyti kaip ringe boksuojasi vyrai. Esu dėkinga „Fight Academy“ klubui už šią progą išbandyti Tailando boksą ir dovanų gautus sportui skirtus marškinėlius. Kiekvienam patariu pasekti mano pavyzdžiu, gal Jums patiks dar labiau negu man“.

Apie tai, kaip Eglei sekėsi treniruotis, ko išmoko, kaip jautėsi kovodama ringe Jūs patys galėsite išvysti „Road to Glory “ trečiajame sezone.

Įvesk savo el. paštą ir gauk visas naujienas apie artėjančias varžybas ir renginius.